Nasi trenerzy

Katarzyna Jankowska

Katarzyna Jankowska matka tego Boxa! Konkret dziewczyna, skupiona na działaniu i osiąganiu wyników.

Jest tu po to, żeby pomoc Wam osiągnąć Wasze cele, żeby pokazać, jak żyć zdrowiej, pełniej dbając przy okazji o wygląd waszej sylwetki.

Zawodniczka CrossFit, Absolwentka Katowickiego AWF, trener personalny, przygotowania motorycznego, siatkówki, instruktor pływania, a od maleńkości sportowym wyjadaczem! Swoją determinację i twardy charakter budowała, jeżdżąc i skacząc konno.

Od pięciu lat pracuje z klientami, którzy powierzają jej swoje nie tylko ciała, ale i głowy, bo wszyscy wiemy, że tu wszystko się zaczyna.
Julia Lakomska

Wykwalifikowany, certyfikowany trener personalny, instruktorka tańca, studentka fizjoterapii na Katowickim AWF’ie. Ze sportem związana od najmłodszych lat; od 2009 roku szkoląca się pod okiem najlepszych tancerzy i choreografów na świecie, następnie sama przeszła do nauczania tańca dzieci i dorosłych. W 2016 roku związała się na stałe z Crossfitem; jako zapalona pasjonatka i aktywna zawodniczka. Julia czynnie bierze udział w zmaganiach na arenach polskich, jak i międzynarodowych, osiągając liczne sukcesy. Jako studentka, Julia, reprezentując swoją uczelnię, osiągnęła Mistrzostwo Polski w trójboju siłowym oraz stawała na podium w zmaganiach na ergometrze wioślarskim. Od trzech lat Julia pracuje jako trener zajęć grupowych Crossfit, prowadzi również swoich podopiecznych na treningach personalnych oraz zajmuje się programowaniem treningowym, będąc współtwórcą marki Back2Back.
Kamil Nogieć

CrossFit Level 1 Trainer, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i Instruktor Rekreacji Ruchowej AWF o Specjalności Ćwiczenia Siłowe. Z CrossFit’em ściśle związany od 2014 roku jako trener i zawodnik. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywał w wielu klubach na terenie Śląska. Na swoich treningach egzekwuje prawidłową technikę wykonywanych ruchów i dba o dobrą atmosferę.
Mateusz Musiał

Trener personalny, a także trener oraz aktywny zawodnik crossfitu, reprezentujący barwy teamu CrossFit Gliwice.

Związany ze sportem od najmłodszych lat. Specjalizuje się głównie w treningach wytrzymałościowych, treningu siłowym, a także budowaniu sylwetki.

Jest bardzo cierpliwy oraz wymagający, ambicjonalnie traktuje wprowadzanie nowych osób do świata crossfitu.

Możecie go spotkać codziennie w klubie, przybić piątkę, zrobić wspólny trening czy zapytać o konsultacje, porady. Z przyjemnością pomoże Wam z uśmiechem na twarzy.